Świadczenie zdrowotne – ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, ubezpieczenie podróżne

  • By
  • 11 sierpnia, 2022
  • 0 Comments

Coraz chętniej i częściej przemieszczamy się po całym świecie. Szczególnie w wakacje, gdzie dodatkowo sprzyja piękna pogoda i dłuższe dni. Niestety często nie bierzemy pod uwagę tego, że podczas urlopu mogą nas spotkać nieprzewidziane wydarzenia i wypadki. Nie tylko zimą niezbędne jest ubezpieczenie na narty. W okresie letnim również należy pomyśleć o takiej usłudze jak ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą , które sfinansuje ewentualne koszty opieki medycznej w przypadku wypadku lub zachorowania. Warto skorzystać z doświadczonej firmy, która zapewni szybką obsługę i pomoc w razie nieoczekiwanego wypadku.

Zabezpieczenie kwot opieki medycznej poza granicami kraju

Jedną z godnych zaufania i długoletnich ubezpieczalni jest Colonnade. Która wszystkie niezbędne świadczenia i w trybie natychmiastowym udziela potrzebnych danych i pomocy w razie pojawienia się wypadku czy problemów zdrowotnych swoich klientów. W swojej ofercie firma Colonnade ma odpowiednią polisę turystyczną w postaci zabezpieczenia kosztów hospitalizacji za granicą. Collonade zapewnia pomoc w nieprzewidzianych wydarzeniach(assistance) jak również ubezpieczenia kosztów opieki zdrowotnej na kwotę nawet do 200000 euro. Jest to bardzo ważne, ponieważ wysokość leczenia, hospitalizacji czy udzielenia pomocy medycznej poza granicami Polski są niezwykle duże. Dodatkowo polisa zapewnia podopiecznemu niezbędną pomoc prawnika i całodobową infolinię, siedem dni w tygodniu przez 365 dni. Polisa zapewnia również pomoc w zaopatrzeniu w niezbędne do leczenia leki i transport osoby poszkodowanej do Polski. Świadczenie gwarantuje również ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków i pokrycie szkód stworzonych przez swoich podopiecznych innym osobom. Co jest bardzo ważne, to fakt, że Colonnade gwarantuje także niezbędne świadczenia w razie uszczerbku na zdrowiu swojego podopiecznego lub w przypadku jego niespodziewanej śmierci.

Świadczenie dla osób chorych i podróżujących samolotem

Wielu ludzi coraz częściej decyduje się na samolot jako swój główny środek przemieszczania się. Jednak także w czasie trwania takiej podróży mogą nas spotkać nieoczekiwane zdarzenia. Takie jak zaginięcie torby podróżnej, czy kradzież. Firma Collonade w trosce o dobro swoich klientów i w ramach ubezpieczenia podróżnego zapewni zabezpieczenie bagażu podręcznego od kradzieży, zaginięcia lub uszkodzenia. Również, może się zdarzyć, że planowany lot nie odbędzie się i zostanie przeniesiony na inny dzień. A co za tym idzie, klient może ponieść straty związane z zaplanowanym noclegiem lub negatywne konsekwencje związane z niedotarciem na czas do danego kraju. Jeżeli opóźnienie wynosi więcej niż 6 godzin to ubezpieczenie od Colonnade zagwarantuje odpowiednie świadczenie związane z zadośćuczynieniem za spóźniony lot. Osoby, które chorują na przewlekłe choroby w ramach świadczenia mogą zyskać dodatkowe wsparcie w pokryciu kosztów hospitalizacji wynikających z nasileniem się problemów zdrowotnych na terenie innego państwa. Ze względu na to, że niektóre miasta o wiele bardziej narażone są na ataki terrorystyczne to firma Colonnade może pokryć koszty leczenia i transport osoby chorej do kraju.

Category: Uncategorized