Spersonalizowane prezenty firmowe

Często zdarza się, że właściciele firm nie wiedzą, co podarować swoim pracownikom np. na święta? Problem pojawia się także wtedy, gdy chcemy podarować prezenty kontrahentom w firmie. Paczki ze słodyczami nie wyglądają już dobrze, zresztą każdy oczekuje dziś prezentu oryginalnego – w końcu możliwości są nieograniczone!  Podpowiadamy, co oryginalnego można kupić pracownikom i kontrahentom na różne okazje!

Jeżeli chcesz być oryginalny możesz postawić na wyjątkowe prezenty firmowe, które łączą się z kulturą regionu. Prezent tego typu będzie pamiątką na długie lata. Nie zostanie skonsumowany i zapomniany. Dlatego właśnie warto w niego zainwestować. Wyjątkowe są ozdoby wykonane własnoręcznie.

Prezenty firmowe na każdą okazję od rękodzielników

Prezenty firmowe dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych są dużym wyzwaniem dla właścicieli firm. Dlatego należy o nich pomyśleć stosunkowo wcześnie przed świętami. A co jest do wyboru? Wszystko zależy od okazji, na która ma być przeznaczony prezent.

Prezenty firmowe na Boże Narodzenie

Jeżeli chodzi o rękodzieło, to wybór prezentów firmowych bożonarodzeniowych jest bardzo duży. Przykładem mogą być zestawy przepięknie zdobionych, nietłukących się bombek. Bombki takie nie muszą być wieszane, mogą stać na stojaku ba biurku lub na komodzie. Rękodzielnicze upominki nie są wyłącznie elementami na przystrojenie mieszkania lub biura na czas świat. Mogą stanowić ozdobę wnętrza przez cały rok!

Prezenty firmowe na Wielkanoc

Prezenty firmowe na Wielkanoc również przygotowywane są przez rękodzielników z wielką starannością. Pięknie, własnoręcznie malowane jajka to cudowna ozdoba na święta, ale także ozdoba domu przez cały rok wykonanie pisanki jest bardzo czasochłonne. Zestawy pisanek pakowane są w koszyki wykonane z korzenia sosny lub w inne opakowania wybrane przez klienta. W najlepszych sklepach pisanki wykonane są przez samych mistrzów rękodzielnictwa. Artyści bardzo często sięgają po technikę decoupage, gdzie ozdoby wykonywane są na jajach gęsich i inspirowane są sztuką ludową. Oczywiście wydmuszki mogą być również z jaj kurzych.

Prezenty ekskluzywne

Dla wyjątkowych klientów potrzebne są wyjątkowe prezenty. I znów z pomocą przychodzi rękodzielnictwo, oferując produkty jedyne w swoim rodzaju i rzadko spotykane. Prosty, których po prostu nie można kupić ot tak w sklepie. Ekskluzywne prezenty firmowe, to najczęściej paczki, w których znajdują się  produkty rękodzielnicze prezentujące różne części kraju. Jest to wyjątkowy prezent w szczególności dla klientów lub kontrahentów zagranicznych. W dobrych sklepach z rękodziełem, cena za upominki firmowe może być ustalana indywidualnie. Oczywiście rabat często jest zależny od ilości zamówienia.

Opakowanie i dodatki

Każdy piękny prezent, powinien być odpowiednio opakowany. Mogą być  to drewniane pudełka, jak i papierowe torebki. Wszystkie oferowane przez dobre sklepy z rękodziełem i upominkami firmowymi, są odpowiednio przystosowane, tak, aby każdy mógł cieszyć się pięknie zapakowanym prezentem. Do prezentu można dołączyć również pięknie zdobiona kartkę. Bardzo często, własnoręcznie wykonana kartka na Boże Narodzenie lub na Wielkanoc, może zastąpić prezent. Jeżeli mamy wielu klientów w firmie i nie możemy pozwolić sobie na zakup odpowiedniej ilości prezentów, bardzo eleganckim rozwiązaniem jest wysłanie elegancko zdobionych kartek. Mogą być one wykonane zgodnie z indywidualnym projektem. Biorąc jednak pod uwagę, że wszystkie produkty, również kartki, wykonywane są ręcznie, warto złożyć zamówienie stosunkowo wcześnie.

Category: Uncategorized