Rodzaje szkoleń dla firm

  • By
  • 26 maja, 2022
  • 0 Comments

Firma, która nie stawia na rozwój, nie tylko stoi w miejscu, ale cofa się. Dlatego tak ważne jest, aby prowadząc swój biznes, brać udział w szkoleniach, kursach i wciąż podnosić kwalifikacje zarówno swoje, jak i swoich pracowników.

Szklenia dla firm – sprawdź, czy są dla Ciebie

Szkolenia dla firm prowadzone są przez odpowiednio przygotowane firmy szkoleniowe. Firmy te posiadają pakiecie swoich usług różnorodne szkolenia, tak, aby można było dopasować je do różnych firm, branż oraz do poziomu wiedzy i umiejętności pracowników.

Poniżej przedstawiamy różne rodzaje szkoleń, które z całą pewnością mogą znacznie wpłynąć na twój rozwój i sprawić, że będziesz jeszcze lepszym pracodawcą, liderem zespołu, czy współpracownikiem.

Szkolenie ze skutecznej sprzedaży – w ramach skutecznej sprzedaży, można spotkać się z dużą ilością różnorodnych szkoleń i zagadnień. Opierają się one na technikach wprowadzania produktu na rynek, warsztatów aktywnej sprzedaży, efektywnych prezentacji biznesowych czy technik sprzedażowych.

Szkolenie ze skutecznego marketingu  – na tym szkoleniu, można przede wszystkim pogłębić swoją wiedze z zakresu wykorzystywania mediów społecznościowych i kanałów internetowych w sprzedaży oraz w marketingu.

Szkolenie ze strategii rozwoju przedsiębiorstwa – to jedno z najważniejszych szkoleń, które ma bardzo duże znacznie dla rozwoju całej firmy – zarówno tej malej, jak i dużego przedsiębiorstwa. Na szkoleniu kursanci  – osoby zarządzające przedsiębiorstwem – uczą się, jak obierać strategie dla firmy – w praktyce.

Szkolenie z efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem – na tym szkoleniu, można dowiedzieć się, jak mapować procesy biznesowe pod kątem zastosowania technologii oraz w jaki sposób na wysokim poziomie, komunikować się zarówno z pracownikami, jak i kontrahentami.

Szkolenie z zarządzania projektami – zarzadzanie projektami nie jest łatwe, dlatego szkolenie z tego zakresu na pewno przyda się menagerom. Na szkoleniu można nauczyć się m.in. zarządzania projektami metodą łańcucha krytycznego.  

Szkolenie z zakresu audytów informatycznych – excel dla zaawansowanych, średniozaawansowanych i poczatkujących, visual basic for aplications w excel – wielu pracownikom takie właśnie umiejętności mogą się przydać!

Dofinansowanie szkoleń – to możliwe!

Szkolenie biznesowe, szkolenie dla pracowników, szkolenie dla samego właściciela firmy – mogą być one w dużej mierze pokryte z dofinansowania. Jest to możliwe między innymi dzięki ścisłej współpracy poszczególnych województw z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Dzięki tej współpracy, firmy mogą ubiegać się o dofinansowanie szkoleń, nawet do 80% kosztów szkolenia! To naprawdę bardzo dużo! Ci trzeba zrobić? Na początek należy zgłosić się do urzędu miasta lub gminy, albo od razu do firmy szkoleniowej, aby uzyskać informacje o tym, jakie szkolenia i w jakim czasie realizowane są w województwie, w którym zarejestrowana jest firma. Następnie, wraz z pracownikiem firmy szkoleniowej, wybierają najlepiej dopasowane szkolenie do możliwości finansowych, ale przede wszystkim do potrzeb firmy i profilu jej działalności. Kiedy to już nastąpi, należy sporządzić wniosek, który następnie zostaje rozpatrzony przez operatora wsparcia. Kiedy finansowanie zostaje przekazane, pracownicy mogą skorzystać z usługi szkoleniowej. Następnie dochodzi do refundacji szkolenia.

Dlaczego warto korzystać ze szkoleń biznesowych?

Szkolenia Wrocław to doskonały sposób na to, aby uzyskać wykwalifikowaną drużynę pracowników. To bardzo ważne w kontekście podnoszenia jakości usług i rozwoju całej firmy. Im lepiej wykształcony pracownik, tym lepiej dla firmy. Oczywiście, szkolenia biznesowe powinny być również ważne z perspektywy samych pracowników. Zdobywanie nowych kwalifikacji umożliwia rozwój, co z kolei prowadzi do realnych skutków – zmiany stanowiska oraz lepszych zarobków.

Category: Uncategorized