Rhino- czas na program lepszy od wszystkich

  • By
  • 25 maja, 2022
  • 0 Comments

Rhino jest to program firmy Robert McNeel & Associates. Służy on do modelowania I tworzenia obiektów 3D. Rhino, a właściwie Rhinoceros może być stosowany do projektowania form przemysłowych. Wspominając o Rhino, cena oprogramowania zależna jest od miejsca i czasu pracy z programem. W Rhino cena jednak nie należy do najwyższych. Do kogo kierowany jest więc Rhino? Rhino to program dedykowany studentom, ale i inżynierom, czy projektantom. Dobra uniwersalność wyróżnia Rhino.

Narzędzia, funkcje, zalety, możliwości.

Rhino wyróżnia się dużą skalą możliwości i otwartością na praktycznie każdego użytkownika. Obsługuje ponad 30 różnych rodzajów formatów, w tym między innymi DWG, DXF, OBJ, RIB, VRML, BMP, TGA, JPG czy CSV. Rhino posiada naprawdę dobrej jakości edytor, który pozwala na tworzenie grafiki trójwymiarowej. Edytor jest rozbudowany i w najlepszej jakości. Otóż, rhino cena możliwości pracy w programie nie zna granic. Możesz tworzyć i modyfikować bryły (sześciany, walce, elipsy, stożki), możesz również tworzyć siatki, różnego rodzaju powierzchnie. Twoja praca to także dostosowywanie wielkości tworzonego przez Ciebie obiektu jak i całej scenerii. Jeśli chodzi o narzędzia, wybór pomocników do pracy jest naprawdę duży. Umożliwiają one między innymi skalowanie, rozciąganie powierzchni na określonej macierzy punktów, wydłużanie, zaokrąglanie, przesuwanie i kopiowanie poszczególnych elementów w tworzonym projekcie. Możesz przeprowadzać dokładną analizę wytworzonych obiektów dotyczących masy, pola, powierzchni. Jak widzisz w Rhino cena tak dużej ilości funkcji, które otrzymujesz, jest tak naprawdę niewielka.

Rhino- projektuj na dużą skalę, daj się ponieść wyobraźni.

Rhino wyróżniają różne pozytywne cechy. Jest to program, dla którego liczy się dokładność. Nie powinien sprawiać wielkich problemów w obsłudze, ale efekty mają Cię zadowolić. Małe wymagania sprzętowe sprawiają, że możesz mieć Rhino nawet na starszym modelu komputera. Precyzyjnie opiszesz swoje obiekty- możesz zwizualizować dom, kota, a nawet pościel. Wszystko, co chcesz dostępne w zasięgu ręki tylko z Rhino. Cena do współczynnika możliwości oprogramowania jest naprawdę świetna. Rhino cały czas się rozwija tak, by spełniać Twoim największym wymaganiom. Zwizualizuj w 3D wszystkie pomysły, które zapadły Ci ostatnio w pamięć. Rhino przyda się również w tworzeniu różnych animacji, które być może przydadzą Ci się do ważnego projektu. Rhino: cena to tylko niewielka część zalet, które daje nam program.

Zakochaj się w projektowaniu trójwymiarowym razem z Rhino.

Rhino sprawi, że projektowanie nigdy nie wyda Ci się tak proste i skuteczne. Projektuj, twórz i uzyskuj najlepsze efekty korzystając z możliwości Rhino. Zaangażuj się w wizualizacje samochodu Twojej siostry, czy klienta. Najważniejsze to pracować płynnie i z pasją. To pierwsze gwarantuje Ci właśnie Rhino. Tylko wyobraźnia może Cię ograniczyć. Rhino- cena wszystkiego, co najlepsze. To ważne, by dysponować różnymi narzędziami i pracować sprawnie i efektywnie. Rhino nie pozwoli Ci ustać w miejscu. Postaraj się, zainwestuj w siebie, pracuj z Rhino!

Category: Uncategorized