Nasza wypożyczalnia samochodów proponuje leasing samochodów dostawczych – ofertę zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, którzy szukają nowoczesnych samochodów o większym gabarycie. Jakie pojazdy możemy zaproponować i jakie są warunki naszej oferty? Przede wszystkim dopasowane do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających osób, które chcą wyruszać w trasę bez jakichkolwiek obaw.

Leasing samochodów dostawczych – co możemy zaproponować?

Nasza wypożyczalnia samochodów prowadzi leasing samochodów dostawczych, proponując klientom nowoczesne samochody, pochodzące od najbardziej popularnych, sprawdzonych marek. W naszej ofercie znajdują się pojazdy maksymalnie kilkuletnie, znajdujące się wciąż na gwarancji producenta. Są bogato wyposażone, zadbane i w pełni sprawne – dbamy o to, by każdy z naszych samochodów był stale sprawdzany pod względem technicznym. Nasi klienci mogą być pewni, że wramach leasingu samochodów dostawczychotrzymają czyste, sprawne i zatankowane do pełna samochody, które spełnią ich wszystkie oczekiwania.

Leasing samochodów dostawczych – wszystkie zalety

Decydując się na skorzystanie z oferty wynajmu aut dostawczych w naszej firmie, zyskują Państwo szereg korzyści. Należą do nich:

– atrakcyjne ceny wypożyczenia samochodów,

– wszystkie pojazdy posiadają ubezpieczenie OC, AC oraz Assistance,

– do prowadzenia naszych pojazdów wystarczy prawo jazdy kategorii B,

– możliwość wynajęcia auta dostawczego w Warszawie zarówno na jeden dzień, jak i cały miesiąc,

– posiadamy opcję wynajmu auta wraz z kierowcą,

– proponujemy atrakcyjne zniżki przy dłuższych wynajmach aut dostawczych,

– podstawiamy nasze samochody na terenie całego województwa mazowieckiego,

– posiadamy bogato wyposażone, nowoczesne modele najlepszych marek.

Leasing samochodów dostawczych – dla kogo?

Proponujemy leasing samochodów dostawczych zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z naszych usług, jeśli mają awarię w firmowej flocie, i muszą szybko zastąpić swój samochód, lub nie posiadają własnego dostawczaka, a muszą przewieźć towar o większych gabarytach. Nasze samochody są także niezastąpione przy przeprowadzkach oraz w każdej sytuacji, kiedy potrzebny jest transport ciężkich przedmiotów o dużych wymiarach.

Wypożyczamy samochody zarówno na krótszy okres, kiedy potrzebna jest ich jednorazowa pomoc, jak i na dłuższy czas, dzięki czemu z naszą pomocą można swobodnie zastąpić uszkodzonego dostawczaka czy powiększyć swoją flotę na tak długo, jak jest to potrzebne. Nasi klienci mogą liczyć na najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny, zniżki przy dłuższych terminach wypożyczenia, a także wiele innych korzyści, sprawiających, że nasza oferta jest najbardziej korzystna na rynku.

Wypożyczalnia aut – nie tylko samochody dostawcze

W ofercie naszej wypożyczalni samochodów znajdują się nie tylko auta dostawcze, ale również osobowe, które będą doskonale reprezentowały Twoją firmę. Proponujemy samochody o bogatym wyposażeniu, zapewniające bezpieczną i komfortową jazdę, nawet przy najdłuższych trasach. Możliwe jest wypożyczenie auta również na zagraniczny wyjazd. Posiadamy pojazdy posiadające do 9 miejsc siedzących. Stanowią doskonałą opcję jako transport pracowników, ale także na imprezy i wycieczki, gdzie ważne jest zachowanie komfortu podróży przy dużej ilości pasażerów.

Zachęcamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią samochodów – zapewniamy najbardziej atrakcyjne warunki leasingu samochodów dostawczych w kraju. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie wypożyczania naszych samochodów.

Category: Uncategorized