Najczęstsze błędy podczas kupna perfum – Jak rozpoznać oryginalne Azzaro i Estee lauder double wear od podróbki?

  • By
  • 11 sierpnia, 2022
  • 0 Comments

Bardzo ciężkim procesem jest wybór perfum, a już pierwszą pułapką są wszechobecne podróbki znanych flakoników. Zakup bez sprawdzenia, to także nieodpowiednie podejście do tej sprawy, co uznaje się za poważny błąd. Dodatkowo, na nic się zdadzą papierowe testery, które nie będą dobrym sposobem do poznania rzeczywistego zapachu, natomiast wąchanie korka flakonika, jest kompletnie niemiarodajne.

Wybór najlepszych perfum to trudne zadanie, które wymaga od nas sporej dawki cierpliwości. Zdarza się, że zakupy chcemy załatwić szybko, a wówczas sięgamy po flakoniki, które kusza nas ładnym wyglądem, bądź renomowaną marką, jak chociażby Azzaro. Mimo tego, że każdy przyzna, że to dobre perfumy od znanego producenta, nic nie może nas zapewnić o tym, że dany zapach idealne zaprzyjaźni się z naszym ciałem ale też, że ten nam się w pełni spodoba. Warto poznać kilka przydatnych wskazówek, dzięki którym wzrasta szansa na to, że wybór perfum okaże się opłacalną inwestycją. Kupno podkładu Estee lauder double wear https://indizio.pl/pl/producer/Estee-Lauder/510 również może nas trochę kosztować, dlatego szukajmy pewnych źródeł.

Tanie perfumy znajdziemy w wielu miejscach…

Bardzo cenimy sobie rozwiązania, które jawią się dla nas jako wygodne i komfortowe, dlatego nie mamy nic przeciwko kupna perfum za pośrednictwem Internetu, gdzie promocji jest co nie miara. Na pewno odnajdziemy bardzo bogate oferty różnych zapachów i to w atrakcyjnych cenach. Bez względu na to, wybór w ciemno nie powinien mieć miejsca. Warto chociaż odwiedzić wcześniej perfumerię, aby dobrze zapoznać się z zapachem i przetestować go na sobie. Koniecznie sprawdzajmy, czy mamy do czynienia z oryginalnymi produktami. Chociaż nie jest to żadne odkrycie, w Internecie widnieje sporo aukcji, na których oferuje się podróbki, a te niekiedy ciężko odróżnić od oryginałów.

Profesjonalny wybór perfum – czyli jaki?

Idealne dopasowanie zapachu do swojej skóry i osobowości, będzie wymagać niekiedy pomocy specjalisty z tej dziedziny. Poprośmy o to pracownika perfumerii lub drogerii, gdyż właśnie oni nakierowują swoich klientów na produkty, które w ich przypadku okażą się najlepsze. Wówczas, samo poszukiwanie nie potrwa kilku godzin. Z pewnością błędem będzie wybieranie zapachu w momencie, kiedy jesteśmy zmęczeni i nie mamy ochoty na zakupy. Zachodzi wówczas ryzyko, że postawimy na zapach, który nie wpisuje się w nasze gusta. Duży stopień zmęczenia powoduje, że nasz nos nie poradzi sobie z odróżnieniem zapachów, a kolejnego dnia będziemy żałować wyboru.

Wybór perfum przez Panów…

Szczególnie Panowie mają dość duży problem z tym, że oferty perfumerii są aż tak szerokie, a Ci często nie mają w ogóle ochoty na zakupu. Zaleca im się wybór produktów od renomowanych firm, ponieważ te zwykle posiadają najlepsze zapachy. Pamiętajmy jednak, że nie warto zamykać się do tych perfum, które reklamuje się w telewizji. Często okaże się, że te od mniej znanych firm oferują ciekawe zapachy, a w innym przypadku wybór ten nie przyszedłby nam do głowy. Wyjątkowy i oryginalny zapach perfum, doskonale dopasowany do naszego charakteru stanie się naszą wizytówką. Pamiętajmy natomiast o tym, że poszczególne produkty, na różnych osobach mogą pachnieć zupełnie inaczej.

Category: Uncategorized