Maszyna do pelletu

  • By
  • 28 listopada, 2022
  • 0 Comments

Podczas korzystania z pelletu drzewnego wielu użytkowników może napotkać problemy. Podczas gdy najbardziej podstawowym problemem jest to, jak poprawić wydajność urządzenia tj. maszyna do pelletu drzewnego, a ostatecznie zwiększyć zysk. Jako doświadczony producent i dostawca pelletu drzewnego, ABC Machinery podsumował kilka wskazówek, które mogą pomóc użytkownikom owych sprzętów.

Wybierz maszynę do pelletu na sprzedaż, która spełni Twoje wymagania produkcyjne. Na przykład, jeśli chcesz produkować 1-2 ton / h, ale wybierasz maszynę do peletów drzewnych 2-3 ton / h, czy nie jest to strata pieniędzy? W procesie produkcji peletu drzewnego podawanie materiału powinno być równomierne, aby zapewnić płynne działanie maszyny do granulatu drzewnego, a granulacja jest równa i nie blokuje się. Kontroluj luz między walcem a matrycą prasującą, materiał jest dociskany przez walec po utwardzeniu w wysokiej temperaturze, dzięki czemu cząsteczka jest zwarta i piękna. Wybierz odpowiedni rozmiar otworu do tłoczenia zgodnie z twoimi rzeczywistymi potrzebami. Jeśli otwór jest zbyt mały, spowoduje niską wydajność, a także poważnie wpłynie na wydajność produkcji maszyny do pelletu drzewnego.

Regularne smarowanie i czyszczenie.

Długotrwałe tarcie między matrycą a rolką dociskową spowoduje uszkodzenie matrycy. Regularne wtryskiwanie i czyszczenie oleju może nie tylko zapewnić czystość matrycy, ale także zmniejszyć tarcie między nimi, zmniejszyć koszty i zapewnić wydajność produkcji.

Podsumowanie

Podsumowując, w celu poprawy wydajności produkcji maszyny do pelletu drzewnego, powinniśmy nie tylko wybrać odpowiedni sprzęt, ale także zwrócić uwagę na kilka drobnych szczegółów w normalnym procesie produkcyjnym. Biorąc pod uwagę problemy, jakie mogą napotkać użytkownicy podczas korzystania z maszyny do produkcji peletu drzewnego, ABC Machinery przedstawia analizę przyczyn niskiej wydajności maszyny do produkcji peletu drzewnego na podstawie wieloletniego doświadczenia w produkcji peletu drzewnego i marketingu maszyn do pelletu.

Category: Uncategorized